Bramy i furtki panelowe - w tych 3 sytuacjach to zdecydowanie najlepszy wybór

Bramy i furtki panelowe – w tych 3 sytuacjach to zdecydowanie najlepszy wybór

Zastanawiasz się nad wyborem ogrodzenia, bramy i furtki? Jeśli zależy Ci na rozwiązaniu trwałym, funkcjonalnym, a przy tym szybkim w montażu i w rozsądnej cenie, powinieneś rozważyć systemy panelowe. Bramy tego typu i furtki sprawdzają się zwłaszcza w wymagających warunkach przemysłowych i komercyjnych. Wszędzie tam, gdzie potrzebna będzie szeroka brama zapewniająca swobodny przejazd pojazdom o dużych gabarytach, czy też bezpieczna furtka dodatkowo wyposażona w drut kolczasty lub concertinę, rozwiązania panelowe są bezkonkurencyjne.

Szeroka, solidna brama panelowa sprawdzi się w przypadku dużego obiektu

Zarówno ogrodzenia panelowe, jak i furtki oraz bramy panelowe wykonane są z odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali. Dodatkowy ocynk, czy lakierowanie proszkowe zabezpieczają przed niszczącym działaniem korozji. Stąd też rozwiązania panelowe to solidne propozycje, które z powodzeniem przetrwają długoletnie, nawet bardzo intensywne użytkowanie. Jednak kluczową zaletą rozwiązania jest możliwość montażu bardzo szerokich bram wjazdowych o wymiarach sięgających do 6 a nawet 16 metrów. Bramy tego typu to masywne systemy przesuwne zapewniające swobodny, bezkolizyjny wjazd (wyjazd) pojazdom o dużych gabarytach np. na teren zakładu przemysłowego lub innego dużego obiektu.

Jeśli poszukujemy bramy przemysłowej, brama z panelowym wypełnieniem ogrodzeniowym z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem. Co istotne bramy tego typu przystosowane są pod automatykę.

Estetyczne bramy i furtki panelowe są często wybierane przez firmy i prywatnych inwestorów

Nie potrzeba dużego zakładu, czy firmy transportowej obsługującej wiele pojazdów, aby wyposażyć firmową posesję w ogrodzenie panelowe z taką samą furtką i bramą. Również mniejsze przedsiębiorstwa i różnego typu instytucje sięgają po takie właśnie rozwiązanie. Furtki przemysłowe wypełnione przetłaczanym panelem prezentują się estetycznie i minimalistycznie, dobrze komponując się w zasadzie z każdym typem posesji i dowolną architekturą budynku. Dodatkowo, furtka może zostać przygotowana pod domofon lub videofon poprzez instalacje elektrozaczepu. W tym przypadku istnieje opcja jednoczesnego montażu elektrozamka rewersyjnego, co dostarcza możliwości swobodnej ewakuacji, jeśli zajdzie taka konieczność.

Okazuje się, że bramy i furtki panelowe wraz z całym ogrodzeniem tego typu wybierane są coraz częściej, jako element wyposażenia prywatnych posesji. Ich estetyka doskonale łączy się przede wszystkim z nowoczesnymi inwestycjami budowlanymi. Atrakcyjna cena z kolei nie rujnuje domowego budżetu.

Bezpieczna furtka panelowa to rozwiązanie w przypadku boiska i placu zabaw

Furtki i bramy panelowe bardzo często wykorzystywane są w ogrodzeniach montowanych wokół boisk, miejsc sportowo – rekreacyjnych, czy placów zabaw. Z pewnością głównym tego powodem jest bezpieczeństwo użytkowania tego typy rozwiązań. Dodatkowo, panele są po prostu atrakcyjne pod względem ceny.

W przypadku furtki prowadzącej na plac zabaw, czy boisko, będziemy mieć do czynienia przede wszystkim z intensywnym jej użytkowaniem. Systemy panelowe zdają egzamin także w takich warunkach.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij