Wynajem dźwigów i żurawi na terenie południowej Polski

Wynajem dźwigów i żurawi na terenie południowej Polski

Potrzebujesz dźwig na wynajem w Katowicach, Krakowie lub Opolu? Sprawdź ofertę FUSUB Sołtys – lidera w wynajmie dźwigów i żurawi na Śląsku!

Żurawie samojezdne są idealnym rozwiązaniem do prac interwencyjnych, jednorazowych podnoszeń lub takich, w których otoczenie nie pozwala na skorzystanie z dźwigów stacjonarnych.

Ich zaletą jest mobilność. Można je z łatwością przemieścić na miejsce zapotrzebowania, a zwrotność zapewnia łatwe manewrowanie nawet w trudnym terenie. Dlatego też F.U.S.U.B. Sołtys ze swoją flotą jest liderem wśród firm oferujących usług dźwigowe na południu Polski.

Doskonała lokalizacja bazy (w Tychach) pozwala nam profesjonalnie świadczyć usługi dźwigowe. Katowice są w naszym zasięgu w 15 minut, Częstochowa jest w naszym zasięgu w dwie godziny; Kraków w półtorej, a miasta Górnego Śląska – w kilkadziesiąt minut. Bliskość autostrady zapewnia nam komfort dojazdu i jest gwarancją dotarcia do miejsca pracy na czas. Pozwala nam również na przyjmowanie zleceń z całej Polski, w tym również prac awaryjnych i interwencyjnych. A te są jak stworzone dla ciężkich dźwigów samojezdnych.

Żurawie samojezdne pozwalają na realizowanie zleceń w miastach, gdzie utrudnione są inne usługi dźwigowe. Częstochowa jest przykładem, który chętnie przywołujemy. Podnoszenie realizowane w zabytkowym centrum było trudne z powodu warunków, w jakich musiał pracować dźwig. Wąskie ulice, otoczenie budynków, linie energetyczne i infrastruktura miejska – to wszystko musiało być wzięte pod uwagę przy planowaniu realizacji zlecenia.

Nasze maszyny mogą też pracować w budynkach. Dźwig często chowa się w całości w hali, a przy podnoszeniu trzeba uwzględnić dodatkowe utrudnienie w postaci ograniczonej wysokości. Wymaga to od operatora pełnego skupienia i niesamowitej precyzji. Na szczęście w F.U.S.U.B. Sołtys stawiamy na doświadczonych ludzi, którzy zdobywali wiedzę i praktyczne umiejętności w Polsce i za granicą. Dzięki temu możemy realizować wszystkie zlecenia, nie stroniąc od tych trudniejszych lub wymagających precyzyjnego operowania wysięgnikiem żurawia.

Nasze żurawie wykonywały również szereg zleceń dla drogownictwa i kolejnictwa oraz przemysłu energetycznego. Wśród tych pierwszych warto wspomnieć chociażby o podnoszeniu przęseł wiaduktów i mostów, montażu i demontażu konstrukcji wsporczych oraz elementów infrastruktury drogowej. W energetyce możemy pochwalić się nie mniejszym doświadczeniem. Na naszym koncie są prace przy montażu i demontażu elementów wyposażenia, takich jak np. suwnice czy kotły.

Niejednokrotnie braliśmy udział w stawianiu hal i budynków oraz przy realizacji zleceń dla firm produkcyjnych (w zakresie m.in. montażu linii produkcyjnych).

Tak bogate portfolio pokazuje, że jesteśmy w stanie zrealizować większość prac na usługi dźwigowe. Kraków, Katowice czy Tarnów – miejsce nie ma znaczenia. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów o każdej porze!

Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu. 

Zadzwoń: +48 695 16 62 27

Wpis przygotowany przez FUSUB Sołtys Dźwigi Katowice.

Wynajem dźwigów i żurawi na terenie południowej Polski

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij