Producent płyt tarasowych, którego produkty sprawdzają się u klientów? Opisujemy 5 producentów płyt tarasowych

Producent płyt tarasowych, którego produkty sprawdzają się u klientów? Opisujemy 5 producentów płyt tarasowych

Przy projektowaniu terenu wokół domu często wykorzystuje się materiały z kamienia, jak kostki brukowe czy właśnie płyty tarasowe. Charakteryzują się one zarówno dużą wytrzymałością, jak również ciekawymi walorami wizualnymi. Na pewno wybierając płyty tarasowe, warto korzystać ze sprawdzonych firm. Których? Poniżej lista 5 producentów płyt tarasowych w Polsce.

Do czego wykorzystać płyty tarasowe?

Jak sama nazwa wskazuje, płyty tarasowe przeznaczone są na tarasy, ale nie tylko. Doskonale sprawdzają się przy urządzaniu przestrzeni wokół domu oraz w ogrodzie. Dzięki temu, że do wyboru są w najróżniejszych wariantach, zarówno pod względem kształtów, kolorów, jak i wielkości, można położyć je praktycznie wszędzie czy to na niewielkich tarasach, czy dużych placach. Poniżej popularni producenci płyt tarasowych.

1. Kost-Bet

Firma Kost-Bet to przedsiębiorstwo znajdujące się w miejscowości Konopiska w Województwie Śląskim. Na rynku produktów kamieniarskich działa od 1998 roku i stale się rozwija. W ofercie firmy można znaleźć kostki dekoracyjne, stopnie schodowe, palisady i obrzegowania, kostki przemysłowe, murki, ogrodzenia i rzecz jasna płyty tarasowe. Wśród nich do wyboru są płyty różnej wielkości, kształtów, stylów oraz faktury. Dzięki temu możliwe jest dowolne zaaranżowanie przestrzeni według własnych potrzeb i chęci. Oferta jest dosyć szeroka, a płyty tarasowe można przejrzeć na kostbet.pl/produkty/plyty-tarasowe, wraz z przykładowym ich zastosowaniem.

2. Pozbruk

Pozbruk to firma z długoletnim doświadczeniem i tradycją. Funkcjonuje na rynku od 1985 roku, założona jako przedsiębiorstwo rodzinne. Z czasem mała firma rozrosła się do znacznie większych rozmiarów, zdobywając doświadczenie, nowych klientów, a także poszerzając swoją ofertę o nowe produkty. Do wyboru mamy nawierzchnie dekoracyjne, elewacje, schody, małą architekturę, przegrody dźwiękochłonne czy właśnie kamienie tarasowe i balkonowe w formie płyt i kostek, a także obrzeży dekoracyjnych. Można tam znaleźć również duży wybór wzorów, kształtów i kolorystyki, dzięki czemu nabierają one bardzo dekoracyjnego charakteru. Centrala firmy znajduje się w gminie Rokietnica, we wsi Sobota.

3. Ziel-bruk

Jest to jedna ze starszych i bardziej doświadczonych firm. Historia Ziel-Bruk sięga roku 1983, kiedy to powstał zakład betoniarski do produkcji pustaków, bloczków i płyt chodnikowych. Z czasem firma się rozrosła i poszerzyła zakres swoich usług proponując wybór różnego rodzaju płyt i kostek kamiennych do zróżnicowanego użytku – indywidualnego i przemysłowego. Wśród oferowanych płyt tarasowych, można znaleźć najróżniejsze kształty, wielkości i kolory z możliwością zaaranżowania dowolnej przestrzeni według własnych upodobań, niezależnie od tego czy będą to klasyczne, czy nowoczesne rozwiązania. Oddziały firmy znajdują się w dwóch miejscowościach: Płotach koło Zielonej Góry oraz w Gorzowie Wielkopolskim.

4. Bruk-Bet

Bruk-Bet jest przedsiębiorstwem rodzinnym założonym w 1984 roku, jako Zakład Wyrobów Betonowych, skupiając się przede wszystkim na płytach chodnikowych, pustakach i krawężnikach. Po kilku latach działalności, firma  poszerzyła swoją ofertę o kostki brukowe, systemy kanalizacji, a także płyty kamienne, w tym płyty tarasowe. Czerpiąc z doświadczenia oraz panującej mody, w ofercie firmy można znaleźć płyty o nowoczesnym wzornictwie i różnorodnych kształtach oraz wielkościach. Duża wytrzymałość płyt tarasowych sprawia, że świetnie sprawdzają się zarówno wokół domu, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Siedzibę główną firmy można znaleźć w Żabnie w Województwie Małopolskim.

5. Jadar

Ta firma powstała w 1989 roku, a jej siedziba mieści się w Radomiu. Jadar posiada już wieloletnie doświadczenie w produkcji kostki brukowej i innych materiałów kamieniarskich. W swojej ofercie proponuje kolekcje przeznaczone do różnego użytku. Można tutaj znaleźć produkty zarówno klasyczne, jak i te zdecydowanie bardziej nowoczesne do dekoracji wnętrz oraz terenów wokół budynków, a także do użytku przemysłowego. Kolekcja płyt tarasowych wyróżnia się dużym wyborem kształtów, kolorów i faktur, z użyciem których można stworzyć unikalne przestrzenie ogrodowe.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij