Kiedy warto wybrać drzwi na zamówienie

Kiedy warto wybrać drzwi na zamówienie?

Aktualnie w sprzedaży możemy znaleźć szeroką gamę gotowych drzwi zewnętrznych, które mają określone wymiary. Zdarzają się jednak takie domy, do których żadne standardowe drzwi wejściowe nie pasują idealnie. W takim przypadku warto wybrać drzwi na zamówienie.

Gotowe drzwi wejściowe do domów jednorodzinnych najczęściej mają szerokość około 90 cm. Dodatkowo, mogą mieć także małą dostawkę pełniącą rolę drugiego skrzydła. Wymiary takich drzwi są uniwersalne i pasują do większości nowych budynków. Problem pojawia się wtedy, gdy mamy dom, w którym otwór drzwiowy jest nieco szerszy lub węższy niż standard. W takim przypadku warto wybrać drzwi na zamówienie.

Drzwi zewnętrzne jak szyte na miarę

Domy starsze, budowane w okresie PRL-u, ale także i nowe, ale tworzone według indywidualnych projektów, domy zabytkowe – to tylko niektóre z budynków, w których drzwi standardowe nie będą pasowały idealnie. W takim przypadku dobrym wyborem będą drzwi na zamówienie, które będą zaprojektowane tak, aby pasowały specjalnie do wymiarów i kształtu otworu drzwiowego. Producenci drzwi na zamówienie są w stanie dopasować je do każdego otworu drzwiowego – jego wymiary są wówczas pobierane przez pracownika firmy, a następnie na ich podstawie tworzy się konstrukcję drzwi, które będą pasowały perfekcyjnie.

Drzwi na zamówienie – także dla estetów

Warto także wskazać, że drzwi na zamówienie mogą być również dobrym wyborem dla tych osób, które wśród gotowych konstrukcji drzwi nie mogą znaleźć dla siebie takich, które odpowiadają ich potrzebom estetycznym. Producent drzwi na wymiar może zaproponować klientom różne materiały do wyboru – drzwi takie mogą być wykonane jako drewniane, aluminiowe, stalowe czy z PCV. Materiały są w różnych kolorach – jednolitych lub drewnopodobnych, mogą mieć różne dodatki jak przeszklenia, naświetla, dekoracyjne okucia. Klient może wtedy zaprojektować drzwi całkowicie spełniające jego wymagania.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij