Hurtownia instalacyjna: serce rynku systemów grzewczych

Hurtownia instalacyjna: serce rynku systemów grzewczych

Aby gospodarstwo domowe mogło funkcjonować na najwyższym poziomie, potrzebne są solidnie wykonane instalacje grzewcze. Postawienie na nowoczesne rozwiązania w tym zakresie może przełożyć się na duże oszczędności na rachunkach. Konieczne jest jednak postawienie na porządne urządzenia grzewcze oraz instalacje. Wszystkie te elementy można znaleźć ofercie hurtowni instalacyjnej Instalator24. Sprawdź, co ma do zaoferowania!

Czym wyróżnia się hurtownia Instalator24?

Szukając systemów grzewczych do swojego domu, warto przyjrzeć się, co ma w swojej ofercie hurtownia instalacyjna Instalator24. Wśród jej użytkowników można spotkać zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Oferuje ona bardzo wiele produktów, wśród których dominują systemy grzewcze. Znajdziemy tutaj jednak także wyposażenie hydrauliczne, elektryczne, a także te związane z fotowoltaiką. Bogata oferta sprawia, że Instalator24 jest jednym z czołowych dostawców dla firm instalatorskich.

Zanim przejdziemy do konkretnego przedstawienia dostępnego asortymentu, warto poświęcić kilka słów samej hurtowni. Trzeba wiedzieć, że działa ona na rynku od ponad 20 lat. Jest ona znana wśród instalatorów w całej Polsce ze względu na swój profesjonalizm oraz doświadczenie w branży. Zaufanie, którym się cieszy, spowodowane fachowym doradztwem. Wśród produktów oferowanych przez hurtownię znajdziemy wiele znanych i cenionych na świecie marek.

Pompy ciepła w asortymencie hurtowni Instalator24

W ofercie hurtowni można znaleźć m.in. szeroki wybór pomp ciepła. Wśród nich dużą popularnością cieszą się modele powietrzne. Są one bardzo chętnie wykorzystywane w tradycyjnych systemach grzewczych, które opierają się na grzejnikach ściennych i instalacji wodnej. Takie rozwiązanie cieszy się dużą popularnością ze względu na ekologiczność oraz oszczędność. Powietrzne pompy ciepła sprawdzają się głównie w nowoczesnym budownictwie, jednak nie ma przeszkód, aby zastosować je także w starych budynkach po remoncie.

Wśród asortymentu hurtowni znajdziemy także gruntowe pompy ciepła. Jak sama nazwa wskazuje, do ogrzewania wykorzystują one energię pochodzącą z gruntu. Takie rozwiązanie jest bardzo wydajne, ale wymaga również sporo miejsca do instalacji. Zasada działania pompy jest niezwykle prosta. Ciepło jest generowane w dolnym źródle, a następnie przenoszone do górnego źródła i rozprowadzane po domu. W ramach dolnego źródła można zastosować kolektor pionowy lub poziomy.

Kotły gazowe kondensacyjne – nowoczesne rozwiązanie w Twoim domu

W zakresie systemów grzewczych hurtownia Instalator24 ma również do zaproponowania kotły gazowe kondensacyjne. Ogrzewanie gazowe jest jednym z najtańszych rozwiązań na rynku. Jest ono bardzo chętnie wykorzystywane w polskich domach ze względu na dużą dostępność paliwa gazowego. Działanie takiej instalacji jest niezwykle proste, ponieważ polega na spalaniu gazu służącego podgrzewaniu czynnika grzewczego, którym najczęściej jest woda.

Kotły gazowe kondensacyjne, które można znaleźć w hurtowni, dzielą się na jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne. Pierwszy rodzaj piecyka jest wykorzystywany jedynie do zasilania instalacji centralnego ogrzewania. Wersja dwufunkcyjna oprócz tego pozwala na podgrzewanie wody użytkowej. Każde z urządzeń posiada swoje plusy i minusy, które warto rozważyć przed zakupem, aby wybrać kocioł jak najlepiej dopasowany do potrzeb swojego domu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij