Sonarhome – portal, który pomoże wycenić mieszkanie

Sonarhome – portal, który pomoże wycenić mieszkanie

Mieszkania wycenia się na wiele sposobów. Podjęcie się tego na własną rękę jest dosyć problematyczne. Ręczne przeglądanie ofert i porównywanie ich ze sobą może dać nierzetelne rezultaty – trudno odszukać lokale spełniające dokładnie te same kryteria. Alternatywą jest skorzystanie z wyceny online. Sonarhome.pl to portal, który zajmuje się szacowaniem wartości mieszań – szybko oraz darmowo.

Jak to wygląda w praktyce?

Portal ma trzy główne funkcjonalności, które znacznie pomagają w finalnej wycenie mieszkania.

  • Darmowa wycena online, która oparta jest na cenach ofertowych zebranych z setek tysięcy internetowych ogłoszeń sprzedaży mieszkań. Proces jest w pełni zautomatyzowany. Specjalnie zaprojektowany algorytm porównuje lokale o podobnych kryteriach. Aby poznać średnią cenę za metr w konkretnej lokalizacji, wystarczy podać podstawowe informacje o nieruchomości, takie jak: ulica, piętro, metraż, rok budowy oraz liczba pokoi.

  • Katalog cen, czyli gotowe wyceny zebrane w jednym miejscu, podzielone na konkretne warszawskie adresy. Przy każdym budynku znajduje się informacja o średnich cenach na podanej ulicy oraz w określonej dzielnicy. Kwoty zestawione są też z danymi na temat ogólnych cen sprzedaży nieruchomości. W wersji beta, w której obecnie znajduje się funkcjonalność, pod poniższym linkiem obejrzymy ceny mieszkań w Warszawie.

  • I funkcjonalnść znajdująca się obecnie w fazie testów, czyli katalog ofert – oferty z innych portali ogłoszeniowych zebrane w jednym miejscu. Sonarhome.pl pokazuje najciekawsze z nich i porównuje je ze sobą. Portal daje też możliwość opublikowania własnych ofert, a tym samym, dotarcia do szerszego kręgu odbiorców.

Wycena na podstawie cen transakcyjnych

W pełni za darmo udostępniamy wyceny mieszkań bazujące na cenach ofertowych. Są to kwoty początkowe i oficjalne. W ramach konsultacji analizujemy też prawdziwe ceny sprzedaży, czyli ceny transakcyjne, udostępniając informacje zarówno o ich lokalizacjach jak i wartościach. Skorzystaj z darmowej wyceny na Sonarhome.pl lub zadzwoń, by porozmawiać o własnym mieszkaniu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij