Co to jest Smart TV i czy wiesz, jak działa telewizor z internetem?

Co to jest Smart TV i czy wiesz, jak działa telewizor z internetem?

O telewizorach z dostępem do internetu mówi się coraz więcej. Większość użytkowników poszukuje takich modeli TV, które sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale również w biurze czy po prostu jako jedno z urządzeń do pracy. Czy wiesz jednak, co to jest Smart TV i jak działają telewizory z dostępem do internetu?

Co to jest Smart TV i dlaczego to popularna funkcja w telewizorach?

Wybór telewizora typu Smart TV oznacza, że jesteśmy otwarci na nowe funkcje, jakie oferują tego rodzaju urządzenia. Mamy tutaj nie tylko dostęp do internetu, ale przede wszystkim możliwość korzystania z wielu innych udogodnień, takich jak na przykład instalacja aplikacji. W przypadku telewizorów od marki Samsung jest ich niemal 500, z czego prawie 200 dostępnych jest w język polskim. 

Telewizor ze Smart TV to komfortowe i proste korzystanie z urządzenia. Cała rodzina może znaleźć tutaj treści, które będą dla nich odpowiednie. 

Poznaj kluczowe zalety Smart TV

Warto jednak wymienić najważniejsze zalety Smart TV, które sprawiają, że konsumenci tak chętnie wybierają telewizory z tej kategorii. Na początku należy wspomnieć o tym, że dzięki dostępowi do sieci nie jesteśmy już ograniczeni przez standardowe kanały telewizyjne. Dostępne programy nie dla każdego mogą być satysfakcjonujące. 

Zyskujemy możliwość samodzielnego stworzenia takich zasobów filmów i seriali, które będą dla nas odpowiednie. W jaki sposób? Telewizory Smart TV od marki Samsung dają użytkownikom dostęp do instalacji aplikacji takich platform jak: Netflix, YouTube, Prime Video, Disney+, HBO Max, Player.pl, CANAL+ oraz Polsat Box Go. Oferta jest natomiast stale powiększana. 

Warto jeszcze nadmienić, że telewizor nie służy już tylko do oglądania filmów czy seriali. Równie dobrze możemy słuchać muzyki, śledzić sportowe rywalizacje czy dać się ponieść rozgrywce w ulubionej grze. Zyskujemy urządzenie wielofunkcyjne i wielozadaniowe. 

Telewizor z internetem – kto w szczególności je doceni?

Jeżeli zastanawiasz się, kto w szczególności doceni telewizor z internetem, to warto wiedzieć, że odpowiedź jest całkiem prosta – niemal każdy! Dostępnych jest tak wiele ciekawych udogodnień, że każdy powinien znaleźć tutaj coś, co będzie dla niego odpowiednie.

Marka Samsung połączyła telewizory z internetem już w roku 2009, a do dzisiaj korzystamy z tego rozwiązania. Z tą różnicą, że aktualnie mamy do czynienia z urządzeniami znacznie bardziej zaawansowanymi, które pozwalają nam na jeszcze więcej. 

Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami kina, kochamy grać w gry, czy przez większość dnia słuchać muzyki, w każdym z tych przypadków telewizor z internetem będzie doskonałym wyborem. Co jeszcze pozostaje niezwykle istotne – jeżeli masz w domu więcej urządzeń od marki Samsung, to koniecznie sprawdź, czy są one ze sobą kompatybilne. Z pomocą aplikacji Smart Things możliwa jest kontrola sprzętu. W taki sposób zaprogramujesz swoją pralkę, nie ruszając się nawet z kanapy!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij